наверх ⇑

Національна поліція шукає кандидатів на службу

З метою інформування клієнтів служби зайнятості в Маньківському районному центру зайнятості запроваджено День поліції для проведення спільних інформаційних заходів спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних на службу в поліцію.

Так 30 березня 2017 року відбувся семінар з орієнтації на службу в лавах Національної поліції, а саме старший інспектор Уманського відділення поліції головного управління національної поліції в Черкаській області старший лейтенант поліції Альбіна Андріївна Зендик надала вичерпну інформацію присутнім 14-тьом безробітнім про особливості працевлаштування до лав Національної поліції України. Зокрема детально зупинилась на процесі відбору який проходить в декілька етапів, починаючи від подання заявки на участь у конкурсі, проходженням тестування, перевіркою фізичної підготовки, співбесіди, медичного обстеження та закінчуючи спеціальною перевіркою щодо наявності обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції. Також під час семінару повідомлено що наразі є вакантними 16 робочих місць в головному управлінні Національній поліції Уманського відділення.

В ході семінару безробітними було задано багато різноманітних питань що стосувалися умов праці та соціального забезпечення на які старший інспектор Зендик Альбіна надавала детальну та вичерпну відповідь.