наверх ⇑

Нагородження учасників конкурсу «Світ професій: дитячими очима»

У рамках реалізації Програми професійної орієнтації на 2017-2020 роки та з метою виховання гармонійного розвитку молоді, Маньківською  районною філією Черкаського обласного центру зайнятості спільно з районним  відділом освіти, проведено районний етап конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима».

7 загальноосвітніх шкіл Маньківщини прийняли участь в конкурсі та надіслали на перегляд конкурсній комісії до Маньківської  районної філії 12 відеороликів, серед яких було обрано 6 найкращих. Протягом двох місяців  учні 8-11 класів втілювали свої ідеї щодо  майбутньої професії у відеороликах. Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за змістом та жанром, але усі креативні, яскраві та варті уваги.  Дивлячись на розмаїття професій, представлених на конкурсі, серед яких кухар, вчитель, відеоблогер, хореограф, програміст, піар-менеджер, екскурсовод і військовий перекладач та лікар нейрохірург, можна з упевненістю сказати, що діти Маньківщини чудово орієнтуються у світі професій. Більше того, хоча мрії з роками можуть змінитися, проте юні учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть у майбутньому.

Тому фахівці служби зайнятості  31 січня  на базі Іваньківської ЗОШ провели  масовий захід з нагоди нагородження всіх учасників конкурсу,  в якому взяли участь понад 50 учнів випускних класів Іваньківської та Буцької ЗОШ. Для нагородження учасників на захід було запрошено провідних роботодавців району: група компаній «Северин», ПП «Перлина Тікича», СФГ «Шевченка»,  СФГ «Червона Калина»,  група компаній «Кернел»,  ТОВ «Дукра Агро». Кожен представник підприємства поінформував присутніх в залі учнів про  основні напрями діяльності та можливості працевлаштування майбутніх випускників. «Можливо саме завдяки Вам, шановні роботодавці, хтось із присутніх в залі дітей змінить своє уявлення про майбутню професію та обере саме той фах, який  буде необхідний на Вашому підприємстві», - зауважила Т.Дяченко-  заступник начальника відділу надання соціальних послуг під час проведення заходу.

Захід супроводжувався художніми номерами, які підготували учні Іваньківської ЗОШ. До заключного слова було запрошено голову Іваньківської об’єднаної територіальної громади – Лесю Миколаївну Поліщук та начальника районного відділу освіти Маньківської РДА – Юрія Миколайовича Безверхого. В свою чергу директор Маньківської районної філії Галина Львівна Гаврилюк подякувала всіх меценатів, які погодились допомогти у проведенні заходу та нагородити учасників конкурсу подарунками.