наверх ⇑

Обираю професію вже сьогодні

Кожній людині у своєму житті доводиться зробити найголовніший, найвідповідальніший вибір – це вибір майбутньої професії.

Фахівці служби зайнятості систематично, проводять профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх шкіл та їхніми батьками. Завдяки цим зустрічам школярі і їх батьки знайомляться з правилами вибору професії, навчальними закладами регіону, з станом сучасного ринку праці, актуальними професіями, з послугами служби зайнятості.

Вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший вірний крок у виборі майбутньої професії. Саме в цьому напрямку служба зайнятості проводить відповідну роботу з учнівською молоддю.

23 жовтня  заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маньківської районної філії Тетяна Дяченко провела для 12 учнів 8-11 класів  Добрянської  загальноосвітньої школи  профорієнтаційний урок «Обираю професію вже сьогодні».

Захід пройшов весело і жваво. Діти здобували нові знання, отримували корисну інформацію,  ознайомлювались зі світом  професій, набували важливих вмінь і навичок, дізнавалися про власні здібності та нахили, які є вкрай важливими для визначення власного професійного спрямування.

Також молодь ознайомилася з послугами служби зайнятості та актуальними професіями на ринку праці сьогодні і в майбутньому.

Наприкінці для присутніх були презентовані соціальні відеоролики, створені за підтримки Державної служби зайнятості, які розповідають про різноманітні професії.