наверх ⇑

Освіта –шлях до кар’єрного успіху

Хліборобство одна із самих давніх професій на землі. Маленьке зернятко, зібрало в себе тепло сонячних променів, соки землі, ласку дощів і мудрість орача.

Трактор — основна машина в сільському господарстві, за допомогою якої обробляють грунт, виконують основні роботи по догляду за культурними рослинами, перевозять вантажі тощо. Кожний п’ятий працівник сільського господарства — тракторист.

За допомогою кар’єрних радників Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості була надана інформація, щодо навчання безробітних за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», що користується попитом на ринку праці.

Під час чергової зустрічі з безробітним, Рудь Віталієм Сергійовичем, учасником бойових дій на території АТО, якого зацікавила така інформація, кар’єрний радник Безшийко А. Г. ознайомила з умовами навчання у Державному навчальному закладі «Буцький політехнічний професійний ліцей». Навчання у закладі здійснюється з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.

Після навчання Віталій Сергійович здобув знання та навички тракториста-машиніста, який знає будову і правила експлуатації тракторів і сільськогосподарських машин,  систему технічного обслуговування машинно-тракторного парку, ознаки основних несправностей і способи їх усунення. Він освоїв  необхідні знання основних правил агротехніки і прогресивної технології механізованих робіт з вирощування сільськогосподарських культур.

Віталій Сергійович здобувши професію тракториста-машиніста не залишився поза увагою роботодавців, і вже 01 серпня 2019 року був прийнятий на роботу у ТОВ «Нестерівка».                                                                                                                   

Роботу знаходять ті люди, які наполегливо працюють і йдуть до своєї мети. Не даремно говорить народна мудрість:«Хто стукає тому й відкривають».