наверх ⇑

Перші кроки до працевлаштування

Робота – це наша діяльність що є джерелом існування та вимагає відповідної підготовки. Тобто, це товар, який людина, маючи певний рівень кваліфікації та майстерності продає на ринку праці та отримує винагороду.

Фахівці Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості систематично проводять майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи» з метою визначення шляхів пошуку роботи вашої мрії.

Саме тому 17 січня 2020 року було проведено такий семінар для 20 пошукачів роботи.

На заході центру зайнятості, фахівець з профорієнтації І категорії ознайомив слухачів із сучасними вимогами роботодавців до працівників, з інформаційними джерелами, на які необхідно звернути увагу безробітним, щоб успішно та якомога скоріше працевлаштуватись, акцентував увагу шукачів роботи на необхідності щоденного самостійного опрацювання джерел вакансій.

Учасники семінару під час інтерактивного спілкування визначили переваги та недоліки кожного з джерел інформації про вакансії, обираючи для себе найбільш дієві та результативні. Безробітні із задоволенням ділилися власним досвідом швидкого реагування на отримання інформації про вакансії, методами відпрацювання отриманої інформації про вільні робочі місця на підприємствах.

Спеціаліст з профорієнтації розповів про те, що у державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців, який називається «Освітній портал державної служби зайнятості».

«Сервіс допоможе розвивати знання і навички, затребувані на ринку праці, допоможе громадянам навчитися писати сучасне резюме, готуватися до співбесіди з роботодавцями. А також, безробітні зможуть вибрати для себе освітній курс або вебінар, зокрема, той, який проводиться центрами профтехосвіти служби зайнятості» -  поінформувала фахівець Власенко В.О.

Тому, одним з найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Саме достатня кількість таких джерел дає можливість забезпечити людину активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.