наверх ⇑

Подорож до міста професій

Молодь – це головна складова ринку робочої сили. Вона володіє необхідним потенціалом, реалізація якого найближчим часом може істотно поліпшити економічне та соціальне становище суспільства і відродити національно-духовні надбання українського народу.

23 липня 2019 року для підвищення рівня поінформованості учнівської молоді у мальовничому позаміському оздоровчому таборі «Дивокрай», фахівцями з профорієнтації Дяченко Т. М. та Власенко В. О. була проведена конкурсно-розважальна програма «Подорож до міста професій». У цьому заході взяли участь 42 учнів віком від 8 до 14 років.

Спеціалісти Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  в ігровій формі ознайомили школярів з професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці, з формулою правильного вибору фаху та помилками, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього. Кожна професія висуває певні вимоги до людини. Одні – вимагають фізичної сили й спритності, інші – інтелектуальних здібностей і акуратності, ще інші – комунікабельності та стриманості.

Діти брали активну участь у запропонованих конкурсах, розгадали профорієнтаційний кросворд, взяли участь в ігрових вправах «Хто більше?», «Впізнай професію», «Збери прислів’я», конкурс пантоміма «Зобрази професію», а також творчий конкурс «Хто я в майбутньому?»

По закінченню заходу всі школярі отримали солодкі подарунки.

Проведення таких заходів сприяє розвитку логічного мислення учнів, уявлення про майбутню професію та допомагає втілювати дитячі мрії в реальність.

Отримані інформація та знання є цікавими і корисними, але вибір залишається за школярами. Щоб вдало обрати професію, потрібно прислухатись до своїх побажань, взяти до уваги  поради батьків та вчителів.