наверх ⇑

Презентація Уманського національного університету садівництва

Від правильного вибору майбутньої професії залежить багато чого в нашому житті: успіхи і невдачі, кар'єра, матеріальне та соціальне становище, внутрішній стан і здоров'я. Цей важливий крок повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим, інакше людину чекає розчарування та даремно витрачені  роки.

Маючи на меті допомогти у професійному самовизначенні  старшокласників фахівці Маньківського  районного центру зайнятості  проводять різноманітні  профорієнтаційні заходи із школярами району. Серед них профорієнтаційні уроки, інформаційні семінари для учнівської молоді, професіографічні екскурсії тощо.

Так, в рамках Акції  «Випускник – 2018»  Маньківським районним центром зайнятості 05 квітня 2018 року організовано та проведено Презентацію Уманського національного університету садівництва для 29 старшокласників Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Головним завданням даного заходу було ознайомити школярів з професіями, за якими навчає університет, а саме з тими, які користуються попитом на сучасному ринку праці регіону.

Уманський національний університет садівництва презентували  доцент кафедри «Обліку і оподаткування» - Оляднічук Наталя Володимирівна та доцент кафедри «Загального землеробства» - Накльока Юрій Іванович,  які розповіли учням про умови вступу до навчального закладу, перелік професій та спеціальностей, які можна здобути, навчаючись в університеті.

За допомогою буклетів,  відео-роликів та інформаційних матеріалів викладачі  продемонстрували запрошеним специфіку даного навчального закладу, ознайомили із сучасною навчально-матеріальною базою, інфраструктурою, інноваційними технологіями навчання.

На завершення заходу молоді люди жваво обговорювали отриману інформацію, що свідчило про зацікавленість навчальним закладом.