наверх ⇑

Приклад ефективної співпраці.

Метою реалізації державної політики зайнятості є збалансування попиту та пропозиції робочої сили, зменшення рівня безробіття, досягнення продуктивної зайнятості населення. Вирішення цих питань неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

Завдяки тісній співпраці служби зайнятості з підприємствами району вирішуються проблеми працевлаштування сільського населення, створення додаткових робочих місць в районі. Прикладом успішної співпраці, що свідчить про допомогу служби зайнятості у розв’язанні реальних кадрових проблем, є товариство з обмеженою відповідальністю «Кищенці Фрутс», основним видом діяльності якого є вирощування овочевих культур. Так завдяки ефективній діяльності підприємства на території району, зокрема вирощуванню моркви, близько 120 осіб, які шукали роботу змогли отримати робочі місця та гідну заробітну плату. Хоча на разі роботи по збору урожаю ще тривають, про те уже можна з впевненістю зазначити що підприємство внесло вагомий внесок в покращення ринку праці, а саме зменшило соціальну напругу населення завдяки створенню робочих місць.  

У сучасних умовах українська держава по-новому починає оцінювати суть проблем та свої завдання, що випливають із загального стану її соціально-економічного розвитку. Роботодавець для служби зайнятості є найважливішим партнером, адже саме роботодавці працевлаштовують людей, а служба зайнятості як надійний партнер і посередник спроможна сприяти цим процесам.