наверх ⇑

Професія моєї мрії

Літо – час мріяти, що всі теплі та сонячні дні будуть наповнені цікавими та незабутніми подіями та враженнями. І це літо не стало винятком.  Для відпочиваючих дітей  в пришкільному дитячому таборі «Веселкова країна» фахівці Маньківської районної філії провели креативний та захоплюючий профорієнтаційними захід «Професія моєї мрії».

У невимушеній обстановці гри заступник начальника відділу надання соціальних послуг служби зайнятості Т.Дяченко ознайомила дітей з різними професіями, їх змістом та затребуваністю на території Маньківщини. Також школярі розглянули Атлас нових професій для України та новий Довідник навчальних закладів Черкаської області.

Напередодні вихованці табору отримали від фахівців служби зайнятості завдання, яке полягало у підготовці певної презентації, де вони повинні були продемонструвати свою майбутню професію. Діти серйозно поставились до завдання, та під час заходу активно, динамічно та з великим азартом розповідали про свою майбутню професію, одні мріяли стати перукарями,  інші програмістами, військовими, лікарями, психологами, вчителями, спортсменами, ветеринарами, фотографами та перекладачами.

І, звичайно, найбільше зацікавила дітлахів гра «Невідома вакансія» яка не залишила жодну дитину байдужою, всі бажали взяти в ній участь і за допомогою підказок ведучої розшифровували кого ж запрошують на роботу.

Час пролетів весело, швидко та непомітно. З веселим настроєм та позитивною енергією діти радо повернулися в гостинний табір «Веселкова країна».

Чудово, коли дитячий відпочинок поєднується із пізнанням нового. Маємо надію, що здобуті знання неодмінно додадуть дітлахам більшої впевненості при виборі майбутньої професійної діяльності.