наверх ⇑

Рівні права особам з особливими потребами

З нагоди Міжнародного дня інваліда у Маньківському районному центрі зайнятості 29 листопада відбулося засідання „Круглого столу” з питань забезпечення особам з особливими потребами рівних прав та можливостей у сфері зайнятості та соціального захисту.

У засіданні взяли участь: начальник управління соціального захисту населення, начальник Маньківського віддіу обслуговування громадян Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду, спеціаліст Фонду соціального страхування Тальнівського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування у Черкаській області, голова Маньківської районної організації «Союз організації інвалідів України».

Відкриття даного заходу розпочала  директор центру зайнятості Галина Гаврилюк, яка ознайомила учасників з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями, проблемами та перспективами роботи з цією категорією осіб. Галина Львівна також повідомила  присутнім про послуги, які цього річ надавалися в центрі зайнятості для даної категорії осіб. Світлана Грабовенко, заступник директора центру зайнятості, розповіла про профорієнтаційні заходи, які проводяться в Маньківському РЦЗ, скерування на професійне навчання, одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи, видачу ваучерів. Віталій Полюга, начальник відділу взаємодії з роботодавцями акцентував увагу на компенсації єдиного внеску роботодавцям, які забезпечать роботою безробітних з особливими потребами.

До обговорення долучилися представники органів влади та соціальних партнерів.

На засіданні круглого столу узгоджено та вироблено алгоритм дій для вирішення питань з надання допомоги в сприянні працевлаштування соціально-незахищених осіб.

На завершення директор Маньківського РЦЗ  Гаврилюк Г.Л. подякувала присутнім за активність, побажала здоров’я, добробуту, миру та успіхів на професійній ниві.