наверх ⇑

Рятувальник – професія героїчна

Професіографічні екскурсії мають неабияке значення в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю, адже знайомлять дітей з професіями безпосередньо в конкретних умовах професійної діяльності, а також формують позитивне ставлення до робітничих професій і допомагають у професійному самовизначенні молоді.

Фахівцями Маньківської районної філії спільно з працівниками Управління ДСНС України у Черкаській області 07 жовтня 2019 року в рамках акції «Випускник – 2020»  проведено професіографічну екскурсію для учнів Буцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У заході взяли участь 21 школяр 9-10 класів.

Заступник начальника 21 ДПРЧ Заболотній В’ячеслав Володимирович розповів дітям про те, які фахівці задіяні в робочому процесі, ознайомив з обов’язками пожежного рятувальника, водія автотранспортних засобів, начальника караулу.

Особливо цікавою для молоді виявилася інформація про пожежні машини, досить докладно розповіли про пристрої та знаряддя, які використовуються під час тушіння пожежі та визволення людей, які за певних обставин опинились у металевому полоні і не можуть вибратись самостійно.

Під час екскурсії діти мали змогу власноруч потримати все рятувальне знаряддя, посидіти в пожежній машині, приміряти спецодяг та відчути себе трішечки «рятівником».

Рятувальники Служби Порятунку «101» продемонстрували  юним гостям обладнання пожежного автомобіля та спеціальний одяг, що захищає їх під час гасіння пожежі.

По завершенні заходу діти з новими знаннями та масою позитивних емоцій дякували рятувальникам за цікаву та змістовну екскурсію.