наверх ⇑

Семінар для військовослужбовців та учасників АТО

Фахівці Маньківського районного центру  зайнятості спільно з військовим комісаром провели 14 вересня інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО, які звернулись до РЦЗ з метою пошуку роботи. В заході взяли участь 11 учасників АТО.

Під час проведення заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг  зайнятості Т.М.Дяченко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями та розповіла про послуги служби зайнятості, а саме: можливість проходження навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нової професії за рахунок центру зайнятості,участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, підготовка та написання резюме; корисні веб-ресурси для пошуку роботи або розміщення резюме. Т. Дяченко  акцентувала увагу на нововведеннях щодо додаткових гарантій при працевлаштуванні учасників АТО, та поінформувала присутніх про можливість безкоштовного навчання англійській мові (онлайн) завдяки соціальному проекту «Лінгва Скілз».

Військовий комісар Олексій Валентинович Острик  розповів учасникам заходу про військову службу за контрактом, соціальний захист та пільги для військовослужбовців; детально зупинився на грошовому забезпеченні військовослужбовців, а воно значно зросло з початку року і складає від 7000 грн.В ході семінару О.Острик допоміг одному з безробітних учасників АТО вирішити питання щодо одержання довідки про грошове забезпечення.

Захід відбувся у формі діалогу, під час якого учасники обговорювали умови праці військовослужбовців-контрактників, ставили питання, на які отримували вичерпні відповіді.