наверх ⇑

ТОП-5 найбільш затребуваних професії на Маньківщині

Практично для кожної людини одним з головних виборів в житті є вибір професії. Багато покладаються на поклик своєї душі, а багато хто просто вибирають ті професії, які сьогодні найбільш затребувані. Звичайно, в такому випадку у людини буде більше шансів знайти хорошу і високооплачувану роботу.

Провівши детальний аналіз ринку праці на предмет найбільш актуальних професій, які були затребувані роботодавцями Маньківського району в поточному році станом на 20 жовтня, можна констатувати що із 1043 поданих вакансій до Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості найбільш популярними є такі професії:

  1. Трактористи та трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва - працевлаштувалися на 143 вільних робочих місця до 56-ти роботодавців з середньою заробітною платою в 4400 грн., за місяць.
  2. Водії - працевлаштувалися на 71-не вільне робоче місце до 33-ох роботодавців з середньою заробітною платою в 4350 грн., за місяць.
  3. Продавці різних товарів - працевлаштувалися на 33 вільних робочих місця до 24-ох роботодавців з середньою заробітною платою в 4000 грн., за місяць.
  4. Кухарі та офіціанти - працевлаштувалися на 23 вільних робочих місця до 12-ти роботодавців з середньою заробітною платою в 4300 грн., за місяць.
  5. Бухгалтера - працевлаштувалися на 16 вільних робочих місця до 13-ти роботодавців з середньою заробітною платою в 4500 грн., за місяць.

Як бачимо очолюють рейтинг перших дві позиції професії, які обслуговують сектор аграріїв, що не є дивним, адже сільськоггосподарські товаровиробники переважають в нашому районі. На другому місці знаходяться професії третьої та четвертої позиції, адже сфера обслуговування зажди була і залишиться однією з необхідних для комфортного проживання людей. Ну і заключним в нашому топі є бухгалтера, без яких не може обійтися жоден роботодавець, оскільки його діяльність завжди супроводжується певним переліком необхідних бухгалтерських фінансових та інших документів.