наверх ⇑

У Києві відбувася ІІ Міжнародний бізнес-форум «Бізнес Woman 2018»

23 квітня 2018 року у м. Київ відбувася ІІ Міжнародний бізнес-форум «Бізнес Woman 2018», метою якого є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

У форумі взяли участь близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

На захід запрошені успішні жінки-підприємці, які активно співпрацюють зі службою зайнятості. Вони презентували свій бізнес, продукцію, яку випускає їх підприємство, це найкращі приклади жіночого бізнесу з усієї України.

Приємно відмітити, що серед 6 запрошених з Черкаської області у форумі взяла участь і представник Маньківського району керівник фермерського господарства «Червона калина –С» Надія Олександрівна Стецюк. Очолюване нею фермерське господарство активно співпрацює із  районною службою зайнятості в результаті чого немала кількість безробітніх осіб знайшли постійне місце роботи. Лише протягом поточного року  господарством подано інформацію про 15 вільних робочих які укомплектовані  центром зайнятості в стислі терміни.