наверх ⇑

В гостях у центрі зайнятості

У гості до Маньківського районного центру зайнятості на професіографічну екскурсію 02 лютого завітали 20 учнів 9 класу Маньківської ЗОШ №1.

Мета заходу – інформування школярів про світ професій та ознайомлення з роботою центру зайнятості. Діти, разом зі шкільним психологом  ознайомились із послугами, що надаються службою зайнятості в т.ч. учнівській молоді, про які розповіла заступник начальника відділу надання соціальних послуг Дяченко Т.М.

Тетяна Дяченко провела екскурсію центром зайнятості, ознайомила учнів із просторовими секторами та інформаційними куточками районного центру зайнятості.

Старшокласники оглянули паспорти підприємств, папки з описами професій, ознайомилися з переліком навчальних закладів. Учні  також  з цікавістю слухали про специфіку роботи  та основні функції спеціалістів центру зайнятості, а саме: адміністратора, фахівеця з працевлаштування, спеціаліста АСУ, профконсультанта, юриста, начальника відділу по роботі з роботодавцями, бухгалтера.

Юних відвідувачів поінформували про різні тести, які застосовують для правильного вибору професії; разом обговорили перспективні та сучасні професії, помилки, які найбільш поширені під час вибору професії та кроки щодо того, як досягти кар’єрного успіху.

Юнаки та дівчата задавали чимало питань щодо особливостей місцевого ринку праці, перспектив працевлаштування, професій, які користуються попитом у роботодавців. Випускники з’ясували для себе, що професію необхідно обирати таку, яка викликала б бажання йти на роботу та давала справжнє задоволення від своєї праці.