наверх ⇑

Ярмарка вакансій – ефективна співпраця

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарки вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Даний захід відбувся в приміщенні Маньківської районної філії  04 жовтня 2018 року, на якому представник роботодавця Ужвенко Людмила озвучила що Товариство «Кищенці Фрутс» має нагальну потребу в працівниках для збору урожаю овочевих культур, зокрема моркви. Роботодавець потребує працівників на тимчасові роботи, та створює всі необхідні умови праці. Гарантує престижну заробітну плату за кількість зібраної продукції, та в разі необхідності забезпечить транспортування до місця роботи. Хоч підприємство не відноситьсся по місцю реєстрації юридичної адреси до Маньківського району, проте фактичне місце вищезазначених робіт заходиться на межі нашого району. Захід відвідали близько двадцяти шукаючих роботу осіб, які оримали відповіді на всі свої питання, та перспективу тимчасового заробітку перед працевлаштуванням на постійну роботу. Під час ярмарки фахівцями служби зайнятості було створено всі умови для зручного проведення співбесіди претендентів на робочі місця з роботодавцем.

Усіх учасників ознайомлено з переліком актуальних вакансій, з особливостями працевлаштування у сучасних умовах, новими послугами, які надає служба зайнятості та наголошено що пріоритетним завданням є – працевлаштування.

За результатами заходу дев’ятнадцять безробітних отримали направлення на тимчасові робочі місця.