наверх ⇑

Ярмарка вакансій – ефективна співпраця

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів. Такий захід відбувся в Маньківському районному центрі зайнятості 10 листопада 2016 року, в якому  взяв участь роботодавець що представляє три підприємства: ПП "М-ВУД", ТОВ “Київ ВУД” та  ТОВ "Дніпро ВУД".

Дані підприємства тісно співпрацюють з центром зайнятості, лише з початку поточного місяця ними подано 10 вакансій на які працевлаштовано 7 осіб. Під час проведення заходу роботодавець презентував перелік актуальних вакансій, зокрема: оператор агрегатних ліній сортування та перероблення деревини; сортувальник виробів, сировини та матеріалів;  складальник та інші.

На заході були присутні 20 безробітних осіб. Шукачі роботи отримали інформацію про діяльність підприємств, наявність вільних робочих місць та вакантних посад, умов праці та її оплати, вимоги до працівників, перспективи кар’єрного росту та інше. Під час міні-ярмарки було створено всі умови для зручного проведення співбесіди з претендентами на робочі місця та роботодавцем.

Усіх учасників ознайомлено з переліком актуальних вакансій, з особливостями працевлаштування у сучасних умовах, новими послугами, які надає центр зайнятості. Наголошено що пріоритетним завданням як центру зайнятості так і безробітних є – працевлаштування.

За результатами заходу дванадцятьом безробітним було запропоновано пройти співбесіду безпосередньо з роботодавцем.

Фото додається.