наверх ⇑

З метою інформування клієнтів служби зайнятості

З метою інформування клієнтів служби зайнятості щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку її проходження та перспектив, переліку вакантних посад у військових частинах Збройних Сил України та для більш якісної організації проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа громадян призовного віку Маньківський районний центр зайнятості тісно співпрацює із Маньківським районним військовим комісаріатом.

Так, 24 листопада 2016 року Маньківським центром зайнятості, за участі заступника військового комісаріату Іщенка Максима Івановича, проведено семінар, що орієнтує безробітних громадян на службу в ЗСУ. Іщенко М.І. ознайомив присутніх із Положенням про проходження громадянами військової служби за контрактом, про умови прийому  і пільги для військовослужбовців. За його словами,  чимало наших земляків за власним бажанням направляються на службу за контрактом, поповнюючи ряди сухопутних, повітряних або військово-морських сил. Безробітних громадян, яких налічувалось більше двадцяти осіб, цікавили вакантні посади у військових частинах України, рівень заробітної плати, умови навчання у військових навчальних закладах та інше.

Підсумовуючи інформацію що була надана під час семінару фахівець центру зайнятості зазначив, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії. Запрошені поспілкувалися з представником військового комісаріату й отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Крім цього, вони отримали інформаційні буклети й проспекти, що містять матеріали, орієнтовані на популяризацію служби в лавах української армії.