наверх ⇑

Засідання клубу «Порадниця»

У приміщенні Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості 24 вересня відбулося чергове засідання жіночого клубу «Порадниця». Засідання було проведено  спільно з управлінням соціального захисту Маньківської РДА по питанню порядку нарахування житлово - комунальних субсидій у 2018 році. У заході взяли участь  18 безробітних  жінок, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

Начальник відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Наталя Вікторівна Бацай розповіла про те, кому призначається субсидія, які документи необхідні, куди і як їх подавати, хто отримає субсидію автоматично без подання заяви та декларації. Наталя Вікторівна наголосила: «Відповідно до закону, одержувач субсидії зобов’язаний повідомити орган соціального захисту  населення про будь-які  зміни в родині, будь то зміни в складі мешканців, соціального статусу, джерела доходів, а також про придбання товару або оплати  послуг на суму понад 50000 гривень». Фахівець також наголосила на достовірності наданої для отримання субсидії інформації.

На прохання учасників заходу було проаналізовано конкретні ситуації, ознайомлено з порядком заповнення заяв та декларацій.

Учасники заходу висловили подяку спеціалістам центру зайнятості за можливість поспілкуватися з представниками відділу субсидій та можливість без черг отримати відповіді на питання, які сьогодні так цікавлять громадян.