наверх ⇑

02 квітня голова районної державної адміністрації Василь Клименко провів розширену щотижневу нараду

02 квітня голова районної державної адміністрації  Василь Клименко провів розширену робочу щотижневу  нараду з актуальних питань життєдіяльності району. В нараді взяли участь голова районної ради Світлана Лещенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій і установ району.

На початку зустрічі  Василь Петрович інформував присутніх, що вибори Президента України, які відбулися 31 березня 2019 року, на території району пройшли згідно виборчого законодавства, спокійно та організовано.

Далі голова райдержадміністрації Василь Клименко познайомив присутніх з переможницею конкурсу на зайняття  посади  директора комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області Юлією Клясною,  з якою укладено контракт на три роки.

Під час наради було заслухано звіти керівників про стан справ у підпорядкованих їм галузях, окреслено коло проблемних питань та завдань на найближчий період.

Очільник району Василь Клименко акцентував увагу, що протягом березня-квітня 2019 року проходить весняна акція з благоустрою територій населених пунктів та здійснення заходів з екологічного захисту навколишнього середовища, тому наголосив на необхідності забезпечення  прибирання прилеглих територій до Великодніх свят.

По завершенню наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення та рекомендації для організації виконання та вирішення озвучених на нараді завдань.