наверх ⇑

22 червня - День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни

22 червня  у селищі Маньківка з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, відбулась скорботна хода та покладання квітів до обеліску Слави.

У цей день символічно вклонились загиблим у роки війни заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, заступник голови районної ради Світлана Лещенко, селищний голова Валодимир Вівтенко, представники управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань, ветерани.

Саме в цей день 22 червня 1941 року Німеччина без оголошення війни підступно напала на наші землі. Ця війна стала трагедією для мільйонів Українців та їх сімей. ЇЇ жертвами стали не лише ті загинув на полі бою а і ті хто не становив ніякої загрози – це діти, жінки, люди похилого віку, хворі.

Всі присутні вшанували пам'ять жертв війни хвилиною мовчання. Перед учасниками зібрання виступила  голова районної ради ветеранів Валентина Ковган. Авторським віршем про героїзм українських солдат  вшанував пам’ять наших земляків бунчужний Маньківського козацького полку, поет Маньківського краю – Анатолій Слободяник.

З кожним роком все менше і менше стає тих хто на свої очі бачив ті події, приймав в них участь та зі зброєю в руках захищав рідну землю, але пам'ять про них буде вічно жити у наших серцях та передаватиметься з покоління в покоління.