наверх ⇑

Чергова поїздка в зону АТО

   

     Нещодавно відбулася чергова поїздка представників громадського об’єднання «Волонтери Маньківщини» у зону військових дій на сході країни з метою забезпечення продуктами харчування та необхідними речами наших земляків, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України.

     Упродовж декількох днів маньківські волонтери Ігор Волощук, Олег Костецький, Олександр Гучок, Іван Миронюк, Анатолій Козяр та Андрій Трач об’їхали значну частину лінії фронту, відвідавши земляків з Маньківського району, які несуть військову службу в зоні АТО. Були у таких населених пунктах, як Слов’янськ, Сватово, Краматорськ, Константинівка, Артемівськ, Сіверськ, Лисичанськ, Кримське, Новоайдар, Великі Черевці, Побєда, Старобільськ, Сєвєродонецьк та інші.   

      Варто зазначити, що Андрій Трач працює за кордоном на фінському підприємстві, керівник якого, дізнавшись про бойові дії на Сході України, запропонував кожному працівнику підтримати українських солдатів. Тож на зібрані кошти було закуплено військову форму та берці.

      Незважаючи на літо, бійці відчувають потребу майже у всьому. Тим солдатам, яким волонтери не мали можливості доставити персональні посилки, вони будуть відправлені через «Нову Пошту».

       Волонтери та рідні бійців висловлюють глибоку вдячність усім, хто долучився до волонтерського руху на підтримку наших земляків, які перебувають у зоні бойових дій. Нині це стосується жителів вулиці Гагаріна (смт Маньківка), які, керуючись почуттям патріотизму, зібрали причіп продуктів та смаколиків, а також працівників Маньківського дошкільного навчального закладу “Росинка”, які лишки зібраних жителями району для учасників АТО томатів переробили на сік.   

        Пам’ятаймо, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не тільки матеріальну, а й моральну підтримку, а це, в свою чергу, запорука успіху.