наверх ⇑

День спільних дій в інтересах дітей

           20 листопада вважається Днем спільних дій в інтересах дітей з нагоди Міжнародного Дня дитини та прийняття Конвенціїї ООН про права дитини. Мета його проведення – об’єднання зусиль усіх громадських, державних та суспільних інституцій, засобів масової інформації, батьків, громадян України на вирішення найбільш нагальних проблем дітей, обговорення їх становища та забезпечення дотримання державою їх прав.

           Службою у справах дітей Маньківської райдержадміністрації було проведено круглий стіл за участю керівників району та  структурних підрозділів райдержадміністрації, шкільного активу  та дирекції навчальних закладів смт Маньківка та с.Іваньки, голови районного батьківського комітету. Метою заходу було почути  дітей та спрямувати спільні дії в їх інтересах.

   Голова районної ради Володимир Вовк, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, селищний голова Володимир Вівтенко, начальник відділу освіти Петро Карпенко, директор РЦСССДМ   Людмила Пона, заступник начальника, начальник санітарно-гігієнічного відділу Жашківського міжрайонного Управління ГУ ДСЕС у Черкаській області Надія Андрійчук   відповідали на поставлені дітьми запитання, обговорювали проблеми, та шукали шляхи їх вирішення.    Делегати учнівських колективів піднімали питання покращення умов в навчальних закладах, охорони довкілля, санітарного стану селища, дозвілля дітей  та ін.. Кожна порушена проблема виявилась актуальною.

      По завершенню заходу начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Плахтій зауважила, що зміни в суспільстві не можуть статися тільки внаслідок фактичних політичних кроків. Суспільство змінюється зсередини, а надійні зміни гарантовані тільки за участі молоді - активної, гідної, небайдужої, саме такої, яка сьогодні була вислухана владою. 

           Учасники круглого столу домовились діяти рішуче й ефективно, щоб подолати перешкоди і реалізувати весь потенціал громади району на благо дітей, адже кожен може внести позитивні зміни у життя хоча б однієї дитини.  Єднання потрібне  заради дітей, задля нашого майбутнього! Будувати  Україну потрібно для дітей та разом із дітьми!