наверх ⇑

Голова райдержадміністрації Василь Клименко здійснив робочий візит до центральної районної лікарні

Голова райдержадміністрації Василь Клименко здійснив робочий візит до центральної районної лікарні з метою огляду  ремонтних робіт, які проходять у центральній районній лікарні.

У супроводі головного лікаря Юрія Кулика  він оглянув результати вже виконаних робіт в пологовому та гінекологічному відділеннях. Побаченим залишився задоволений, відмітивши високий рівень роботи керівництва лікарні та медичного персоналу по створенню належних умов для лікування хворих.

Далі керівники ознайомилися з ходом робіт в частині терапевтичного відділення. Тут теж приступили до капітального ремонту, який планується завершити до кінця 2018 року. Під час огляду Юрій Кулик відзначив фактичне виконання  робіт, з’ясував проблеми, які виникають в ході їх проведення. Спільно з головою райдержадміністрації Василем Клименко  визначили термінові шляхи їх вирішення. 

Коментуючи результати огляду, голова адміністрації наголосив, що прикладе максимум зусиль для проведення розпочатої роботи щодо покращення матеріально-технічного стану медичного закладу.