наверх ⇑

Маньківчани відзначили річницю визволення району від фашистської окупації та привітали жінок з 8 березня

74 роки тому, в березневі дні 1944 року, землі Маньківського району було звільнено від німецько-фашистської окупації.

7 березня в приміщенні районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди річниці визволення Маньківщини від німецько-фашистських загарбників та відзначення Міжнародного жіночого свята - 8 березня. У залі були присутні керівництво району, представники трудових колективів та громадськість. Народний аматорський хор ветеранів війни і праці «Джерело» своїми піснями нагадав присутнім у залі про страшні події Другої світової війни.

Привітав земляків із визначним днем в історії Маньківського краю селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко: "Маньківський край – частка матері-України, де значним чином визначалася подальша доля світу. У розпал глобального протистояння, на території України воюючі сторони провели майже половину всіх стратегічних оборонних і наступальних операцій."
Також Володимир Миколайович привітав жінок зі світом 8 березня.
Концертну програму продовжили народний аматорський духовий оркестр  районного центру культури і дозвілля, учасники художньої самодіяльності РЦКД,  педагоги і вихованці дитячої школи мистецтв та Центру дитячої та юнацької творчості.