наверх ⇑

Маньківщина долучилася до збору гуманітарної допомоги для Авдіївки

Сьогодні 02 лютого з Маньківщини відправився  автомобіль з гуманітарною допомогою для жителів Авдіївки Донецької області.

Місцеві підприємці та товаровиробники допомогли придбати продукти харчування (кава, чай), розкладушки, матраци, теплі ковдри, рулони поліетилеової плівки, силовий кабель.

Не залишилася осторонь акції по збору допомоги і громадська організація "Волонтери Маньківщини". Зібрані від мешканців району подушки, ковдри, матраци та постільна білизна також були відправлені постраждалим у Авдіївку.

Організовано поїздку райдержадміністрацією та благодійним фондом «Розвиток Маньківського району». Активно долучився до підготовки поїздки керівник громадської організації «Маньківська районна спілка ветеранів АТО». Автотранспорт для доставки гуманітарного вантажу виділено Маньківським РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго». Спочатку автомобіль доставить вантаж до Черкас, а звідти він буде перенаправлений до Авдіївки.

На Черкащині продовжують збирати речі для надання допомоги постраждалому місту.

Нагадаємо, вранці 29 січня бойовики розпочали штурмові дії в районі Авдіївської промзони з метою захоплення позицій ЗСУ.

Критично важлива інфраструктура Авдіївки зруйнована. Внаслідок кількаденних обстрілів місто залишається частково без електрики, у деяких оселях відсутні також вода і опалення, є проблеми з мобільним зв’язком.