наверх ⇑

Маньківщина проведе акцію "За чисте довкілля"

У понеділок 4 квітня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Юзвенко відбулося засідання штабу райдержадміністрації з організації та  проведення в районі щорічної акції « За чисте довкілля» та дня благоустрою у 2016 році. У заході взяли участь селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Алла Пашніна, заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку Ярослав Бєлік, начальник санітарно-гігієнічного відділу Жашківського міжрайонного управління ГУ державної санітарної епідеміологічної служби в Черкаській області Надія Андрійчук, начальник філії «Маньківський райавтодор» Олександр Заїчко та представники інших структур.

Алла Іванівна повідомила, що згідно розпорядження голови райдержадміністрації в районі з 01 квітня по 06 травня 2016 року буде проведено Всеукраїнську щорічну акцію «За чисте довкілля» та день благоустрою 23 квітня 2016 року.

Вона зазначила, що одним із найважливіших пунктів організації акції є широке залучення населення району до проведення місячника благоустрою, зокрема до прибирання навколобудинкових територій багатоповерхових будинків селища та територій, прилеглих до приватних будинків по району. Також наголосила, що до прибирання придорожніх смуг необхідно залучити сільськогосподарські господарства, орендовані землі яких прилягають до доріг.

Маньківський селищний голова Володимир Вівтенко з даного питання зазначив, що група благоустрою при Маньківській селищній раді вже розпочала активну роботу із впорядкування територій селища, кладовищ, парку.

Начальник санітарно-гігієнічного відділу Жашківського міжрайонного управління ГУ державної санітарної епідеміологічної служби в Черкаській області Надія Андрійчук наголосила також на необхідності зачищення територій біля комунальних споруд, оскільки досить часто дані території залишаються без належної уваги в плані чистоти та благоустрою.

Підбиваючи підсумок засідання, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко зазначила, що першочерговим завданням даної акції є ліквідація стихійних  сміттєзвалищ, прибирання територій водоймищ району. Також наголосила на необхідності залучення до проведення місячника благоустрою тимчасово безробітніх громадян, а також активної участі підприємців у впорядкуванні територій, прилеглих до магазинів та приватних організацій.