наверх ⇑

На Маньківщині напередодні Дня Перемоги привітали одиноких громадян

6 травня голова райдержадміністрації Ігор Віштак спільно з директором територіального центру Юлією Панчук -Золотухіною, головою благодійної організації «Благодійний фонд розвитку Маньківського району» Миколою Северином, депутатом районної ради (БПП) Юрієм Безверхим, координатором фракції "Черкащан" у Маньківському районі Анатолієм Риженком та селищним головою Буків Оксаною Власюк відвідали Буцьке стаціонарне відділення для одиноких пристарілих осіб.

Гості привітали бабусь і дідусів з Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги, вручили гостинці та набори продуктів. Також обговорили проблеми та перспективи розвитку даного закладу.

Як вже зазначалося раніше, стаціонарне відділення  знаходиться в одному з приміщень дільничної лікарні. У відділення на постійне або тимчасове проживання приймаються одинокі громадян похилого віку, інваліди, які за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, соціально – побутових, соціально – медичних та інших соціальних послуг.

Приміщення, у якому знаходиться заклад, старе, перебуває в аварійному стані, за таких умов неможливо забезпечити належне утримання та надання відповідних послуг мешканцям закладу на рівні сучасних вимог. Тому посадовцями буде вивчатися можливість переведення відділення у інше приміщення та виділення коштів на проведення ремонтних робіт.