наверх ⇑

На Маньківщині обговорили питання обстеження земель сільськогосподарського призначення та водних об`єктів

            5 травня 2016 року  голова райдержадміністрації Ігор Віштак, за участю начальника управління агропромислового та економічного розвитку Тетяни Гетьман, начальника відділу  Держгеокадастру у Маньківському районі Віктора Гончара, прокурора Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури Руслана Безручка,  головного державного інспектора Маньківського відділення Тальнівської об’єднаної  державної податкової інспекції Таїсії Шургай  та інших членів комісії,  провів засідання комісії районної державної адміністрації з обстеження земель сільськогосподарського призначення та водних об’єктів.

          На засіданні розглянуто результати обстеження земельних ділянок в адміністративних межах Крачківської сільської ради, зокрема виявлені факти самовільного розорювання земель запасу «пасовища». За результатами розгляду направлено заяву  (в порядку ст. 214 КПК) до Маньківського відділення поліції  Уманського відділу поліції ГУНПв Черкаській області.

           Також обговорено результати обстеження водних обєктів у с. Крачківка та с. Кищенці.

           Голова райдержадміністрації Ігор Віштак  наголосив, що потрібно також у найкоротший термін провести інвентаризацію земельних ділянок, на яких розташовані господарські будівлі та двори сільськогосподарських суб’єктів господарювання незалежно від форм власності.

 

Начальник управління                                                                  Т.Д. Гетьман