наверх ⇑

На Маньківщині потурбувалися про молодих лікарів

 

13405501_937997029631614_1531840921_o

У молодих лікарів Маньківської центральної районної лікарні – новосілля. Сертифікати на житло їм вручив очільник області Юрій Ткаченко.

13396918_937994456298538_2075902275_o

Новий багатоквартирний будинок – результат спільної роботи як місцевого керівництва, так і обласного. Реконструкцію гуртожитку під житловий будинок у Маньківці розпочали ще 5 років тому. Надалі проект не фінансувався. Торік райдержадміністрація спільно з районною лікарнею подали його на розгляд регіональної комісії задля фінансування з Держфонду регіонального розвитку України. Там його обрали з-поміж інших.

 

13405145_937997052964945_247457964_o

– Тутешня турбота про лікарів та їх мотивація до трудової діяльності у районі має стати прикладом для інших районів і міст, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Нині пріоритетним є залучення, особливо в села, молодих фахівців. База для навчання в нас буде. На Черкащині невдовзі запрацює філія Луганського медичного університету. Наступний момент – залучення коштів із бюджетів різних рівнів на створення умов для життя лікарів. Це стосується як забезпечення житлом, так і гідної зарплатні.

На добудову цього об’єкта із ДФРР спрямували понад півмільйона гривень, ще понад третину мільйона – місцеві бюджети. За останні кілька років це вже другий будинок для медпрацівників районної лікарні.

13405307_937997769631540_1497450094_o

– У нас працюють 69 лікарів, – розповідає головний лікар Маньківської ЦРЛ Юрій Кулик. – Із них 29 – пенсійного віку. Тому і є необхідність залучення до роботи молодих спеціалістів. А для цього потрібні стимули.

Після презентації проекту головний лікар та очільник області урочисто перерізали стрічку та вручили лікарям сертифікати і ключі від нових помешкань.

- Сьогоднішня подія дає сподівання, що реформи в медицині дійсно відбудуться, а скорочення не торкнуться нашої лікарні. Дякую всім, хто долучився до того, щоб ми отримали таке гарне житло, - зазначив молодий спеціаліст лікар-уролог Денис Остроушко.

Після презентації проекту головний лікар та очільник Черкащини урочисто перерізали стрічку та вручили лікарям сертифікати й ключі від квартир.

Джерело: http://v4asno.com/molodym-likaryam-podaruvaly-kvartyry-u-cherkaskij-oblasti/ Вчасно (Черкаси) © v4asno.com

Після презентації проекту головний лікар та очільник Черкащини урочисто перерізали стрічку та вручили лікарям сертифікати й ключі від квартир.

Джерело: http://v4asno.com/molodym-likaryam-podaruvaly-kvartyry-u-cherkaskij-oblasti/ Вчасно (Черкаси) © v4asno.co

Новоселами стали три лікарські родини. Ще дві квартири чекають нових господарів.

– Проведена велика робота, і сьогодні ми маємо результат. Але на цьому наша співпраця не закінчиться. У цьому році ми зробили проектно-кошторисну документацію на проект по теплогенерації головного корпусу районної лікарні із облаштуванням шатрового даху, - повідомив голова райдержадміністрації Ігор Віштак. Також він привітав лікарів-новоселів із цією подією та побажав, щоб у їхніх домівках завжди панував достаток і затишок, аби вони завжди могли прийти на допомогу людям.

– Проведена велика робота, і сьогодні ми маємо результат. Але на цьому наша співпраця не закінчиться. У цьому році ми зробили проектно-кошторисну документацію на проект по теплогенерації головного корпусу районної лікарні із облаштуванням шатрового даху. Шановні лікарі-новосели, я вітаю вас із цією подією. Хочу побажати, щоб у цих домівках завжди панував достаток та затишок, щоб ви завжди могли прийти на допомогу людям, – привітав голова Маньківської РДА Ігор Віштак.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua