наверх ⇑

На Маньківщині привітали медичних працівників із професійним святом

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. Люди, які вирішили пов’язати своє життя з нелегкою і відповідальною працею, щодня, щохвилини, і вдень, і вночі стоять на стражі здоров`я тих, хто потребує допомоги. Вони лікують хвороби, рятують життя, зцілюють душі і серця, віддаючи себе до останку цій важкій, але такій благородній справі.

Напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначається в Україні в третю неділю червня, в Маньківському районному Центрі культури та дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт для працівників охорони здоров’я району. 

Голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, заступник голови районної ради Світлана Лещенко та селищний голова Маньківки привітали лікарів з професійним днем, подякувавли  їм за чуйні серця, терпимість, доброту та побажали їм міцного здоров’я, радості, оптимізму, наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього нашого краю.

«Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. Отже, і свято це стосується не лише медичних працівників, але й кожної людини, оскільки здоров’я й життя нерозривні. Від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують тепла і терпіння, душевної та емоційної співучасті. Ще Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». Ми від самого народження довіряємо вам найдорожче - своє життя і здоров’я. І ви у будь-який час дня і ночі приходите нам на допомогу: змушуєте хворобу відступити, повертаєте надію і життя», -  зауважив Ігор Віштак.

Кращих медичних працівників району відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та селищної ради за багаторічну, сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, а також грошовими винагородами профспілкової  організації.

З привітанням до колег звернувся головний лікар Маньківської центральної районної лікарні Юрій Кулик, побажавши всім благополуччя та міцного здоров'я. Юрій Миколайович з приємністю зазначив, що у район прибувають на роботу молоді лікарі, а це дає надію, що досвід висококваліфікованих спеціалістів, які пропрацювали на благо медичної галузі району понад 40 років  і наділені найкращими професійними рисами, стане прикладом для молодих фахівців і сфера охорони здоров'я на Маньківщині  не тільки благополучно функціонуватиме, а й буде розвиватися та вдосконалюватися. Найкращих працівників головний лікар також нагородив грамотами.

З привітанням до всіх присутніх медичних працівників звернулася голова районної ради ветеранів Валентина Ковган, також нагородивши грамотами за багаторічну трудову діяльність та відданість своїй професії ветеранів праці медичної галузі.

Із привітанням та вдячністю звернувся до медиків представник ВО «Черкащани» Анатолій Риженко, вручивши головному лікарю сертифікат на холодильник, який дуже необхідний у пункт переливання крові.

Піснями та віршами вітали цього дня людей у білих халатах учасники художньої самодіяльності, бажаючи їм здоров`я, мирного неба, добробуту та злагоди в домівках, доброти та чуйності в серцях, мудрості та виваженості у роботі.