наверх ⇑

На Маньківщині привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Працівники культури України - це творці нетлінних мистецьких скарбів і примножувачі духовної спадщини. Вони здійснюють вагомий внесок у народне мистецтво, відродження української національної культури, займаються культурно-просвітницькою діяльністю, вкладають свої час та енергію в культурний розвиток України.

З нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 9 листопада відбулися урочистості в районному центрі культури і дозвілля.

Привітати винуватців свята прийшли голова районної ради Світлана Лещенко та заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, побажавши усім діячам галузі культури міцного здоров’я, добра, благополуччя, невичерпної наснаги, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім працю. За вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті району та з нагоди професійного свята кращих представників сфери відзначили грамотами райдержадміністрації та районної ради. Також зі словами привітань до своїх колег зі сцени звернувся начальник відділу культури РДА Анатолій Шинкаренко.

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбувся фінальний концерт районного конкурсу на кращу роботу сільських та селищних закладів культури "Мистецьким перевеслом квітчаєм рідний край". Всі фіналісти конкурсу отримали почесні призові місця і подарункові грошові сертифікати на придбання необхідного матеріально-технічного обладнання для своїх закладів.