наверх ⇑

На Маньківщині привітали з професійним святом працівників соціальної сфери

Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки. Величезну роль в соціальному обслуговуванні населення відведено органам пенсійного фонду, управління праці, територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фондів соціального страхування, служби у справах дітей райдержадміністрації.

29 жовтня у сесійній залі районної ради вшановували працівників соціальної сфери Маньківщини. Приємно, що зала була вщент заповнена людьми благородної професії.

Традиційно винуватців свята привітали керівники району – голова райдержадміністрації Ігор Віштак та голова районної ради Василь Онищук.

– Повсякденно використовуючи професійні знання і  практичний досвід ви робите все можливе для покращення рівня життя мешканців Маньківського району. Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві, – наголосив у своєму виступі Ігор Анатолійович та побажав усім працівникам соціальної сфери здоров’я, щастя і благополуччя.

Як годиться, з нагоди професійного свята кращі працівники галузі були нагороджені грамотами районної ради та райдержадміністрації.