наверх ⇑

На Маньківщині проведено благоустрій та озеленення територій

У рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" на Маньківщині здійснено комплекс відповідних заходів.

Погодні умови сприяли проведенню усіх запланованих робіт. А тому працівниками підприємств, організацій, установ, закладів, жителями сіл і селищ району висаджено в грунт понад 3 тис. саджанців дерев, у тому числі в населених пунктах – 160, упорядковано 14 паркових зон загальною площею близько 6 тис. кв. м., 1 стадіон, 6 сільських футбольних полів, 12 пришкільних спортиних майданчиків, 1,5 тис. кв.м газонів та квітників, 36 пам’ятників, пам’ятних знаків, обелісків героям Великої Вітчизняної війни, 41кладовище, 19 зупинок громадського транспорту, 89кмузбіч доріг загального користування та сільських вулиць, 88тис. кв. м. берегової зони. З перших днів всеукраїнської акції “За чисте довкілля” розчищено та упорядковано 14 джерел, ліквідовано 19 несанкціонованих сміттєзвалищ, прибрано та приведено у належний санітарний та естетичний стан пришкільні території 19 навчальних закладів, вивезено зметеного та негабаритного сміття у межах 100 куб. м., у ході цих робіт було задіяно 17одиницьтехніки. Також проведено санітарне розчищення крони 450 дерев. Кількість учасників акції становить у межах 1700 осіб.

З цього приводу голова райдержадміністрації Ігор Віштак зазначив: “Головною метою акції є не лише прибирання територій від сміття, а й збільшення відповідальності кожного члена спільноти за навколишнє середовище. Ми всі разом маємо привести в порядок наш спільний дім — Маньківщину. Сьогодні ми наводимо лад на вулицях і в парках, на дитячих і спортивних майданчиках, і наш край стає чистішим, комфортнішим, а також привабливішим для гостей району”.