наверх ⇑

На Маньківщині відбулися святкові заходи до Дня захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії не тільки для дітлахів, але й для  дорослих. Святкували цей день і на Маньківщині.

В рамках відзначення Дня захисту дітей 31 травня 2016 року у Центрі соціальної реабілітації дітей -інвалідів Маньківського району відбулося свято для вихованців закладу.

На захід з подарунками та привітаннями завітали голова районної ради Володимир Вовк, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Загородна та голова товариства Червоний Хрест у Маньківському районі Тетяна Корж. Вихованці Маньківського центру дитячої та юнацької творчості порадували дітлахів веселими піснями та танцями. Юними театралами  було представлено дитячу виставу  про дерев’яного чоловічка «Буратіно».

Також з нагоди Дня захисту дітей керівники району разом із помічником народного депутата України  Валентина Ничипоренка Валентином Балабаком відвідали дитячі будинки сімейного типу родин Залізних в селі Багва та Дишлюків в селі Іваньки, в яких виховується 8 та 12 юнаків та дівчат.

Посадовці поспілкувалися з обома родинами, ознайомилися з умовами проживання дітей та поцікавилися нагальними потребами. Для дітей, в якості невеличких подарунків,  привезли солодощі.

 

 

 

Організовано святкування і у районному центрі.

1 червня 2016 року в переповненій залі районного центру культури та дозвілля відбувся захід присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. У святкуванні взяли участь всі бажаючі дітлахи, батьки, а також школярі, що оздоровлюються у пришкільних таборах.

Підготували святкове дійство для юних гостей також діти - вихованці центру дитячої та юнацької творчості, учні обох Маньківських загальноосвітніх шкіл, а також  Маньківської дитячої школи мистецтв.

В рамках свята діти мали можливість посмакувати короваєм,  переглянути цікаву казку та святковий концерт, взяти участь у розважально-ігровій програмі.

До учасників свята  з привітаннями та побажаннями веселих канікул і щасливого дитинства звернулися заступник голови Маньківської районної державної адміністрації Олег Філіпчак, голова районної ради Володимир Вовк, Маньківський селищний голова Володимир Вівтенко, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Безверхий та представник ВО «Черкащани» Анатолій Риженко.  Вони побажали  дітлахам веселих канікул, здійснення мрій і міцного здоров’я.

Дуже приємно, що до організації святкових заходів, присвячених Дню захисту дітей,  долучилися  спонсори. Безкоштовне морозиво та повітряні кульки для дітвори біля дитячого майданчика у центрі селища організувала громадська організація "Ліга приватних власників та приватних підприємців". Почастувала дітей морозивом і Маньківська районна організація ВО «Черкащани». За підтримки народного депутата України Валентина Ничипоренка у парку було розміщено безкоштовний атракціон гірку-батут а також надано матеріальку допомогу на організацію заходів.

Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.