наверх ⇑

На Маньківщині відкрили цех, де вироблятимуть по дві тони соєвої олії за добу

08 червня 2016 року з робочою поїздкою на Маньківщину прибув голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. Очільника області упродовж поїздки супроводжував голова райдержадміністрації Ігор Віштак.

Свій візит Юрій Олегович розпочав  із села Поташ, де на території Потаського ХПП ДП ДАК "Хліб України" відбулося урочисте відкриття виробництва з переробки сої компанією ТОВ «СТАМІНА АГРО».

Презентуючи підприємство, керівник ТОВ «СТАМІНА АГРО» Віталій Самарський зазначив: "Навіть у  такий непростий час завдяки сприянню обласної та районної влади у відкритті підприємства, є можливість для розвитку.

це старт великого проекту, який ми плануємо реалізувати в цьому регіоні.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

У свою чергу,  підприємство буде збільшувати потужності, що позитивно впливатиме на економіку району. Це старт великого проекту, який ми плануємо реалізувати у цьому регіоні. Я особисто об'їздив декілька областей, Черкащину обрали з-поміж Запорізької та Київської області. Географічно це є центр України, перехрестя всіх доріг із хорошими землями. Найголовнішим фактором було ставлення до нас керівництва області, як до потенційних інвесторів". Також Віталій Валентинович розповів про потужності підприємства ТОВ «СТАМІНА АГРО», що на даний час обладнане однією виробничою лінією, яка, в свою чергу, спроможна переробляти до 22 тонн сої на добу. Також підприємство забезпечує 15 новостворених робочих місць. Він наголосив, що має бажання співпрацювати з Маньківськими аграріями (товаровиробниками), які цього сезону посіяли близько 5 тис. гектарів сої на території району.

“Не варта будь яка робота якщо влада не займається залученням інвестицій і збільшенням робочих місць. Якщо є бажання, можна творити великі справи. Сьогоднішнє відкриття говорить про потенціал Черкащини. Тим більше, що з року в рік збільшуються посіви сої,” - зазначив Юрій Ткаченко.

“Намагаюсь зробити все, щоб бізнес та інвествування розвивались в нашому районі, результати вже є. За перший квартал капітальні інвестиції у сільському господарстві склали понад 46,2 млн. грн. Це втричі більший показник, ніж минулорічний. Створення такого підприємства є доцільним для нашого району і принесе користь. Ми готові до співпраці і запрошуємо усіх інвесторів” - зазначив голова райдержадміністрації Ігор Віштак.

По закінченню урочистостей при вході до цеху Юрій Ткаченко, гендиректор ТОВ "СТАМІНА АГРО" Віталій Самарський та голова Маньківської РДА Ігор Віштак урочисто перерізали стрічку та оглянули потужності виробництва.