наверх ⇑

На Маньківщині вшанували пам`ять жертв війни 1941-1945 років

22 червня у Маньківському районі за участю голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака, голови районної ради Василя Онищука, першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Юзвенко та керівника апарату райдержадміністрації Тамари Мельник  відбулася церемонія покладання квітів до Обеліску Слави з нагоди дня Скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

З метою вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні в інших населених пунктах району також відбувся ряд пам’ятних заходів. Зокрема, до братських могил, меморіалів, пам’ятникам захисникам було покладено квіти. На будинках органів державної влади, підприємств, установ, організацій цього дня приспущено Державний Прапор України. У бібліотечних закладах району проведено виставки історичної літератури, що стосується воєнної тематики.

Голова Маньківської районної державної адміністрації Ігор Віштак, у рамках скорботних заходів відзначив: “Святий обов’язок нашої пам’яті, заповіт предків – зберегти їхній подвиг і передати майбутнім поколінням всю правду про війну, її переможців, заради нашого мирного, прекрасного майбутнього”.

Також в рамках заходів з відзначення Дня скорботи у Маньківському районі організовано відвідування ветеранів війни з метою вивчення стану їх соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування та повсякденних потреб. Крім того у православних храмах району відбулися молебні за загиблими у 1941-1945 роках.