наверх ⇑

На Маньківщині забезпечено перевезення пільгових категорій громадян

25 травня 2016 року в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань виплати компенсації за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на пасажирських маршрутах загального користування приміського сполучення та на міжміських маршрутах в межах Маньківського району під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олега Філіпчака. У засідання взяли участь голова районної організації Ради ветеранів Валентина Ковган, голова Маньківської районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Павло Дерев'янко, начальник управління соціального захисту населення Людмила Загородна та інші члени комісії.

На засіданні розглянуто результати перевірки пасажиропотоку по маршрутах, що обслуговуються ФОП Галабудським І.І. та ПП «Северин», встановлення коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів-пільговиків, які здійснюють посадку за межами автостанції, до кількості перевезених платних пасажирів у пільгові дні.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення Людмили Загородної, на виконання доручення заступника голови Маньківської районної державної адміністрації  робочою групою з 16 по 20 травня 2016 року було проведено перевірку перевезення пільгової категорії населення щодо встановлення коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів пільговиків, що здійснюють посадку за межами автостанції, до кількості перевезених платних пасажирів у пільгові дні по маршрутах, що обслуговуються ПП «Северин» та ФОП  Галабудським І.І.

         ПП «Северин» надає послуги з пільгового перевезення:

-  щовівторка та щочетверга по маршрутах Маньківка-Кищенці, Маньківка-Юрпіль, Маньківка-Роги;

-  щопонеділка та щосереди по маршрутах Маньківка-Добра  та Маньківка-Багва-Умань;

-  щосереди та щоп’ятниці по маршрутах Маньківка-Дзензелівка, Маньківка-Кривець;

-    щопонеділка та щоп’ятниці по маршруту Маньківка-Кути-Умань;

-    щопонеділка, щовівторка, щосереди та щочетверга по маршруту Маньківка-Буки-Умань.

Фізична особа-підприємець Галабудський Ігор Ігорович надає послуги з пільгового перевезення щовівторка та щочетверга по маршруту Маньківка-Умань.

За результатами перевірки встановлено коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів пільговиків, що здійснюють посадку за межами автостанції, до кількості перевезених платних пасажирів у пільгові дні по маршрутах, що обслуговуються перевізниками. Дані коефіцієнти застосовуються для нарахування підприємствам - надавачам послуг компенсації за здійснення пільгових перевезень.

Комісією затверджено встановлені коефіцієнти, а також вирішено активізувати інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення  щодо пільгових днів та здійснення перевезень громадян пільгових категорій.