наверх ⇑

На районному стадіоні «Колос» відбулись змагання з нагоди Дня фізичної культури і спорту

            10 вересня на районному стадіоні «Колос» відбулись змагання з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Традиційно у нашій країні цей день відзначається у другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 №340/94).

             Відкривав змагання заступник голови державної адміністрації Філіпчак О.Г., який наголосив на тому, що головною 

метою проведення сьогоднішнього заходу є залучення населення району до занять спортом, пропаганда здорового способу життя. Свято фізичної культури і спорту уособлює в собі велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.

             В змаганнях взяли участь вчителі фізичної культури та спорту загальноосвітніх навчальних закладів району, які змагались у волейболі, настільному тенісі, грі в шахи та шашки.

              По завершенню змагань, головним спеціалістом у справах сім’ї, молоді та спорту державної адміністрації, відповідно до наказу та за дорученням управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, було вручено Почесну грамоту за особливі досягнення в галузі фізичної культури і спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту – Філіпчаку Олегу Григоровичу. Крім того, учасників змагань привітав відзнаками та подяками в.о. начальника відділу освіти державної адміністрації – Безверхий Ю.М.

 

Головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді

та спорту державної адміністрації                                   С.М.Несін