наверх ⇑

На Щедрівку в Маньківці відбувся районний фестиваль вареників

Кожна національна кухня має страви, які стали, як тепер зазвичай кажуть, брендом тієї чи іншої країни. Зрозуміло, що не становить винятку і багата та різноманітна кухня українська, яка формувалася століттями і має великі та уславлені традиції.
Серед таких страв – вареники, що здавна є одним з українських гастрономічно-кулінарних символів. У кожній родині, мабуть, свої рецепти, свої таємниці приготування цієї простої, на перший погляд, страви. Й водночас і кухня може бути тим чинником єднання, адже й на Півдні й на 
Сході, на Півночі й на Заході в кухні присутні розмаїті вареники.

На Щедрівку 13 січня вареники стали гарною нагодою для прекрасного святкового дійства - традиційного районного фестивалю вареників.  Поласувати варениками та пригостити кулінарними виробами власного приготування приїхали гості з різних куточків Маньківщини. Присутні мали змогу поласувати не лише народною стравою, 

на столах в достатку було різномаїття страв: копчене сало, ковбаси, м'ясні рулети, пироги з різними начинками, рогалики, млинці та багато-багато різної смакоти.

Привітати Маньківчан з Новим роком та різдвяними святами завітали голова райдержадміністрації Ігор Віштак та заступник голови районної ради Світлана Лещенко. Вони побажали усім гостям свята злагоди, миру, міцного здоров'я та достатку.

Гарний настрій присутнім дарували виступи вихованців дитячої школи мистецтв, працівників  районного центру культури та дозвілля, веселих бабусь з клубу "Розвиток" територіального центру, аматорських колективів населених пунктів району.

Маньківський фестиваль вареників вдався на славу. А всі, хто на ньому побував, отримали багато незабутніх вражень, позитивного настрою та добрих яскравих згадок про святкові дні.