наверх ⇑

На засіданні районного оперативного штабу обговорено стан підготовки до зими

16 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Юзвенко спільно із керівниками відповідних структурних підрозділів, підприємств і організацій району провела засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016рр.

Згідно порядку денного підбито підсумки проходження опалювального сезону за 2014-2015 років у Маньківському районі. Зокрема головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Микола Зайчук повідомив, що в освітніх закладах Маньківщини триває підготовка до зимового періоду, здійснюються усі необхідні поточні ремонтні роботи. Начальник відділу культури райдержадміністрації Людмила Фітенко доповіла, що сільським та селищним територіальним громадам запропоновано систему часткового опалювання приміщень будинків культури, які використовуються. Це дасть змогу значно заощадити споживання природного газу та інших опалювальних ресурсів. Однак питання опалення бібліотек району залишається проблемним.

Під час засідання оперативного штабу особливої уваги приділено проблемі перебоїв із постачанням води для багатоквартирних будинків. З цього приводу заступник селищного голови Маньківки Валерій Загородній зазначив: «Свердловини працюють на повну потужність. Але рівень води в районі знизився на вісімнадцять метрів, тому і виникають отакі проблеми. Відкрити нові та запустити їх у роботу немає фінансової спроможності».

Підсумовуючи обговорення Оксана Андріївна наголосила на тому, що необхідно досконало вивчити різноманітні шляхи вирішення даної проблеми і забезпечити район якісною питною водою, а також створити запаси палива для опалювального сезону 2015-2016 рр. та розглянути можливості переходу котелень на альтернативні види палива.