наверх ⇑

Нарада щодо підготовки до опалювального сезону на 2016-2017 рр.

06.06.2016 під головуванням голови Маньківської районної державної адміністрації Ігоря Віштака відбулось засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу,               житлово–комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років у Маньківському районі.

У ході засідання районного штабу його учасники заслухали доповіді керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та підприємств, установ про оперативну ситуацію з виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Особливу увагу було приділено питанням щодо перевірки вентиляційних каналів багатоквартирних житлових будинків; створення необхідного запасу палива на об’єктах закладів медицини, освіти, культури; ремонту доріг та запасу посипкового матеріалу.

Ігор Віштак  зауважив, що питання підготовки об’єктів соціально – культурної сфери та житлово – комунального господарства до роботи в осінньо –зимовий період потребує посиленого контролю.

За результатами засідання підготовлені відповідні протокольні доручення.