наверх ⇑

Підбито підсумки соціального та економічного розвитку району за І півріччя 2015 року

      

        21 серпня голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, за участі заступника голови районної ради Юлії Панчук-Золотухіної,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільських та селищних голів, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

         У ході засідання заслухано звіт начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяни Гетьман про економічний і соціальний розвиток району протягом І-го півріччя 2015 року та перспективи інвестиційного розвитку Маньківського району. Доповідач повідомила, щоза січень-червень до зведеного бюджету району надійшло 29,4 млн. грн. податкових платежів, що становить 116,1% планових показників даного періоду, до державного бюджету зібрано 6,4 млн. грн., до місцевого – 21,1 млн. грн.  За перше півріччя 2015 року обсяг реалізованої промислової продукції товарів і послуг по району становить 24 млн. грн., що на 3 % більше показника відповідного періоду минулого року.

      Під урожай 2015 року всіма категоріями господарств посіяно 31,2 тис. га зернових та зернобобових культур. Нині у районі завершено збір ранніх зернових культур на площі 23,6 тис. га, намолочено 125 тис. тонн зернових, за середньої урожайності 53 центнери з гектара. 

      Також Тетяна Дмитрівна зазначила, що в обласному рейтингу район входить до трійки кращих з питань реалізації інвестиційних проектів рядом товариств і селянсько-фермерських господарств. На території району діють десять підприємств із залученням іноземних інвестицій.

  Згідно порядку денного начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко підсумувала результати виконання бюджету району за І півріччя 2015 року та завдання щодо його виконання за 9 місяців  2015 року.

      У ході засідання колегії голова райдержадміністрації Ігор Віштак акцентував увагу присутніх, на необхідності проведення у районі оптимізації медичних закладів. Вобговоренні даного питання буцький селищний голова Оксана Власюк виступила за збереження місцевої дільничної лікарні.

     Про підготовку закладів освіти району до нового 2015-2016 навчального року доповів виконуючий обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Микола Зайчук. Зокрема Микола Дмитрович зазначив, що ремонтні роботи перебувають у  завершальній стадії та повідомив про придбання шкільного автобуса для підвезення дітей. 

     Члени колегії не обійшли увагою і питання оренди водних об’єктів району. Досить активно обговорювався перелік дозвільних документів на здійснення зоотехнічної діяльності. Гостро дискутували з приводу законодавчого колапсу щодо любительського вилову риби на орендованих об’єктах. З означених питань консультували присутніх заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Точений, заступник директора департаменту екології та природних ресурсів та начальник управління Альона Литвин та помічник прокурора району Руслан Безручко.

    За результатами роботи колегії  дано відповідні протокольні доручення.

                                                                                  

 

За інформацією відділу інформаційної політики
та комунікацій з громадськістю апарату Маньківської райдержадміністрації