наверх ⇑

Привітали працівників соціальної сфери району

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. З цієї нагоди 02 листопада в Маньківській районній державній адміністрації вітали тих, чия професія слугує людям. Адже саме до працівників соціальної сфери найперше звертаються ті, що потребують допомоги та підтримки.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав заступник голови районної державної адміністрації Олег Філіпчак та від депутатського корпусу Маньківської районної ради депутат ради Віктор Самойленко.

«Повсякденно використовуючи професійні знання і  практичний досвід ви робите все можливе для покращення рівня життя мешканців нашого району. Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві, – наголосив Олег Григорович та побажав усім працівникам соціальної сфери здоров’я, щастя і благополуччя.

   

З нагоди свята  в  залі зібрались трудові колективи  управління соціального захисту населення, центру зайнятості, Маньківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей,центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

За сумлінну працю, професіоналізм і відповідальність у виконанні службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення соціального  захисту населення району та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили  грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Теплими, добрими словами привітала колег з професійним святом Людмила Загородна – начальник управління соціального захисту наелення райдержадміністрації, відзначивши грамотами працівників  та ветеранів управління соціального захисту.
По завершенню урочистостої частини гарний настрій всім подарували учасники художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля.