наверх ⇑

Призначено нового керівника УДКС України у Маньківському районі

24 червня начальник головного управління Державної казначейської служби України в Черкаській області Сергій Никопаненко разом із головою Маньківської районної державної адміністрації Ігорем Віштаком відрекомендували трудовому колективу управління Державного казначейської служби України у Маньківському районі його нового керівника – Аллу Безребру.

Сергій Миколайович зачитав присутнім наказ про призначення Алли Іванівни на посаду та побажав їй продуктивної та успішної роботи.

«Районнадержавна адміністрація високо цінує ту роботу, яку проводить Державнаказначейська службаврайоні. Приємним є той факт, що цю структуру очолила фахівець з відповідною високою кваліфікацією та відповідними знаннями”,  - зазначив у вітальній промові голова райдержадміністрації Ігор Віштак. Він побажав новому керівнику наснаги та  терпіння у роботі у такий непростий для країни час, а трудовому колективу - підтримки та взаєморозуміння.

 

Довiдка

Алла Безребра народилась 02.09.1966 року. Закінчила Черкаський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Фінанси», здобула кваліфікацію економіста-фінансиста.  У фінансовій сфері працює з 1994року. З 1996 року працює у відділенні Державного казначейства України у Маньківському районі. З 2006 – займала посаду заступника начальника управління Державної казначейської служби України у Маньківському районі Черкаської області.