наверх ⇑

Робота спостережної комісії РДА

         31 липня 2015 року в  Маньківській районній державній адміністрації відбулося засідання спостережної комісії, на порядок денний якої було винесено питання роботи спостережної комісії райдержадміністрації за І півріччя 2015 року та зняття з обліку осіб, у яких закінчився строк умовно-дострокового звільнення від відбування покарання.

    Спостережна комісія райдержадміністрації спільно з дільничними інспекторами, виконкомами сільських, селищних рад  проводить значну роботу щодо організації соціально-виховної роботи із засудженими особам, що звільнені  від відбування  покарання.

       Упродовж січня-червня 2015 року проведено 6 засідань спостережної комісії райдержадміністрації, у ході яких було розглянуто 11  питань та 2 повідомлення про осіб умовно – достроково звільненими від відбування покарання у 2015 році.      

         Протягом І півріччя 2015 року до районного центру зайнятості звернулися 3 умовно-достроково звільнені з місць позбавлення волі. Двоє безробітних брали участь у оплачуваних громадських роботах. Одна особа, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості, ще не працевлаштована .

         Станом на 25.06.2015 року на обліку перебувало 8 осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання, зокрема проживаючих на територій  Буцької селищної ради-2, Дзензелівської сільської ради-2 та Молодецької, Русалівської, Кривецької,  Харківської сільських радах по одній особі. Знято з обліку 2 осіб умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі, що відбули покарання за місцем проживання.