наверх ⇑

Сходка громадян у селі Кривець – діалог влади і громади

5 квітня 2016 року відбулися збори уповноважених громадян села Кривець, в якій взяли участь  голова райдержадміністрації Ігор Віштак, Голова районної ради Володимир Вовк, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Гуляща, в. о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Безверхий, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка Валентин Балабак, депутат районної ради Андрій Сокіл, сільський голова Кривця Віктор Слюсаренко та громада села.

Перед початком зустрічі перед учасниками зібрання з художнім номером виступили працівники Кривецького будинку культури. Урочисто і зворушливо відкрили сходку найменші жителі села, виконавши Гімн України.

Зі звітом про роботу голови села виступив сільський голова Віктор Слюсаренко. Він позитивно відзначив  роботу депутатів, подякувавши їм за активність та ініціативність.

Заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2015 рік та визначено розмір самооподаткування  на 2016  рік в сумі 50 грн. з кожної дорослої особи двору.

Під час зустрічі з керівництвом району громадянами було порушено проблемні питання, а саме: питання ремонту доріг, зрізання аварійно небезпечних  дерев на узбіччях.

Цікавить громаду і подальша доля Буцької дільничної лікарні. З цього приводу голова райдержадміністрації надав роз'яснення, що лікарню буде реорганізовано у лікарську амбулаторію з денним перебуванням у стаціонарі, а хворі з тяжчим перебігом захворювання будуть напрявлятися на лікування у районну лікарню в Маньківці.

Також госторо постало питання збереження Кривецької школи. На що виконуючий обов'язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Безверхий надав пояснення, що школу у селі не ліквідовують, а реорганізовують у школу І ступеню, натомість буде забезпечено підвіз дітей до Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Про благодійну діяльність народного депутата України Валентина Ничипоренка доповів його помічник Валентин Балабак.

Громадою порушено проблему боротьби з продажем неякісних продуктів самогоноваріння.

Окрім того, представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення соціальних питань та надання земельних ділянок учасникам АТО.