наверх ⇑

Створення багатофункціональних кооперативів - майбутнє агропромислового розвитку району

Створення багатофункціональних кооперативів  -

майбутнє агропромислового розвитку району

     18 серпня за участі голови райдержадміністрації Ігоря Віштака, його першого заступника Оксани Юзвенко, керівників проекту від обласного Центру розвитку багатофункціональних кооперативів, викладачів Уманського національного університету садівництва, начальника агропромислового розвитку райдержадміністрації Миколи Бодаша, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяни Гетьман, сільських та селищних голів відбувся інформаційний семінар на тему «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів».

    Слухачам семінару презентовано проект «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів»,  який представив керівник проекту у Черкаській області Валерій Бегменко. Під час презентації учасники семінару дізналися, що фінансування відбувається за рахунок Європейського Союзу у рамках грантової програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» та за участі обласної державної адміністрації. Одним із основних завдань реалізації проекту є зменшення рівня безробіття на селі за рахунок створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та надання їм матеріально-технічної підтримки, щоб вони закріпилися, розширилися і знайшли своє місце в ринковій економіці.

     Із принципами роботи багатофункціональних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Європи і України присутніх ознайомив в.о. завідувача кафедри менеджменту організацій Уманського національного університету садівництва Сергій Приліпко. Заступник керівника проекту з навчальної роботи Анатолій Рекун надав вичерпні роз’яснення з питань участі у проекті та критеріїв відбору учасників. 

       І на завершення семінару бажаючі займатися кролівництвом мали змогу заслухати лекцію доцента кафедри екології і безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва Олександра Дубіна на тему «Технологічні основи розведення та ветеринарне обслуговування кролів».

       Як прокоментував захід голова райдержадміністрації Ігор Віштак – розвиток сільськогосподарських кооперативів це один із перспективних шляхів зайнятості населення, створення нових робочих місць та майбутнє агропромислового життя району.

 

 

За інформацією відділу інформаційної політики

 та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації