наверх ⇑

Святкування до дня молоді у районі

          Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

          Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Проблем у молоді вистачає, тому держава приділяє особливу увагу молодому поколінню як незамінній рушійній силі розвитку суспільства, його найбільш перспективній генерації, яка розбудовуватиме майбутнє.

          Саме тому, одним із пріоритетних напрямків роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, причетних до роботи з молоддю, є сприяння вирішенню проблем зайнятості, попередження негативних проявів і пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, підтримка творчих ініціатив, талановитих та обдарованих молодих людей, сприяння підприємницькій діяльності, допомога молодим сім’ям.

          Ми пишаємося  молоддю нашого району, їх досягненнями в різних напрямках професійної діяльності. Сучасні і освічені, вони – творці сьогодення та майбутнього, їх енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці, на виробництві, у спорті та мистецтві.
Це і 135 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, 15 лікарів та 65 медичних сестер лікувальних закладів району, 30 державних службовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівники інших галузей, які щоденною працею будують майбутнє нашого району, країни, адже саме вони є  незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

          Ми гордимося спортивними здобутками наших юних спортсменів, які неодноразово ставали призерами дитячо – юнацької ліги Черкаської області, здобували перемоги на міжобласних турнірах з футболу, займали призові місця в чемпіонатах Черкаської області з боксу та з легкої атлетики.

          Ми вдячні за героїзм, відвагу, самовідданість нашим героям, учасникам антитерористичної операції на сході країни, які ціною власного життя та здоров’я  стоять на сторожі нашого мирного сьогодення, захищають  рубежі та територіальну цілісність нашої країни.

         У переддень свята вітаємо молодь Маньківщини, бажаємо, щоб фонтан ідей не вичерпував себе, а енергія творити і створювати надихала на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої України. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє!

 

 

Головний спеціаліст у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації                                                С.М.Несін