наверх ⇑

Свято добрих справ

День святого Миколая – найулюбленіше, найбажаніше, найочікуваніше для дітей свято. Саме з цього дня розпочинається новорічно-різдвяні свята. Усі чекають на диво, на подарунки та сюрпризи. А що може бути краще, ніж отримувати подарунки? Дарувати їх!

19 грудня в  центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю смт.Маньківка традиційно відбулися святкові заходи. В гості до вихованців центру з привітаннями та подарунками завітали голова Маньківської районної державної адміністрації В.П. Клименко, керівник Громадської приймальні ВО “Черкащини” А.В.Риженко  та начальник управління соціального захисту населення – Л.І.Загородня. Діти центру отримали від благодійників та гостей різні подарунки та солодощі. Веселий настрій та лише позитивні емоції подарував дітям колектив Ценру. Не минули наше свято чарівні янголята, які оберігають та дарують щастя й здоров’я діткам.

Весела новорічна музика та щирі емоції зробили свято справді чарівним. Вихованці центру разом з працівниками пограли у веселі ігри, поводили хороводи.   

Допомога нужденним має бути благородним покликом серця кожної людини. Ми вдячні усім, хто допоміг зробити свято для вихованців центру яскравим, веселим та незабутнім.

 

Директор центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю       Людмила Омельченко